Ta butelka na paliwo MSR została wykonana specjalnie z myślą o gwintach pomp paliwowych MSR® i może z łatwością wytrzymać ciśnienie wymagane do wydajnego działania kuchenek na paliwo płynne MSR.
Uwaga: Dostawa bez zawartości
| Nazwa produktu: | MSR Fuel Bottle - 591 ml - empty |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR472011 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 74/74/239mm |
| akcesoria kuchenki: | Butelka na paliwo |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 167g |
| kod produktu producenta: | 11831 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818094266 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |