Sztyca Ergotec SP-10.0 posiada stalową sprężynę i oferuje skok 45 mm.
| Nazwa produktu: | Ergotec SP-10.0 Suspension Seatpost - Ø 27.2mm | 350mm |
| Producent: | Ergotec |
| Kod pozycji: | ERT528741 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| długość: | 350mm |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | okrągłe szyny |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca z offsetem, Sztyca z zawieszeniem |
| przesunięcie siodełka do tyłu: | 15mm |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 440g |
| kod produktu producenta: | 59383001 |
| limit wagi: | 100kg |
| GTIN: | 4016538103713 |
| Strona producenta: | https://www.ergotec.de/ |