Latarka czołowa Piko jest niezwykle mała i lekka, ale także wytrzymała i wystarczająco jasna w każdej sytuacji, bez względu na to, jak ekstremalna jest. Piko - to 2100 lumenów w rozmiarze pudełka zapałek, teraz z niezależnym światłem rozproszonym, nową aplikacją i pilotem zdalnego sterowania.
Korpus z aluminium frezowanego CNC został całkowicie przeprojektowany i jest o 3 mm krótszy niż wcześniej. Dzięki temu środek ciężkości Piko znajduje się bliżej głowy, co sprawia, że noszenie jej przez długi czas jest jeszcze wygodniejsze. Przycisk na głowicy lampy znajduje się teraz na środku lampy, jest łatwiejszy do znalezienia, zwłaszcza w rękawiczkach, i jest zauważalnie wygodniejszy do kliknięcia.
Są sytuacje, w których chcesz złapać się za głowę - ale nie musisz. Dzięki zintegrowanemu modułowi Bluetooth nie musisz już sterować Piko R wyłącznie za pomocą przycisku bezpośrednio na głowicy lampy, ale także za pomocą pilota Bluetooth lub bezpłatnej aplikacji na telefon komórkowy.
Nowe Piko można konfigurować bardziej swobodnie niż kiedykolwiek wcześniej, bezpośrednio za pomocą aplikacji. Możesz zapisywać swoje ustawienia, tworzyć spersonalizowane profile dla swoich aktywności i po prostu używać ich ponownie, gdy będziesz ich potrzebować.
Rozproszone światło jest idealne w takich sytuacjach, jak biwakowanie, czytanie i prace naprawcze. Samo światło jest wyjątkowo miękkie i równomierne. Jego temperatura barwowa jest szczególnie ciepła w porównaniu do głównego reflektora, co sprawia, że jest szczególnie przyjemne dla czynności wykonywanych z bliskiej odległości.
W przypadku tak małej i jasnej lampki jak Piko, zarządzanie ciepłem i integracja dodatkowej lampki do czytania jest dużym wyzwaniem. Dzięki najnowocześniejszym materiałom i zoptymalizowanemu oprogramowaniu, rozpraszanie ciepła i zachowanie przyciemniania Piko zostały znacznie poprawione. Oznacza to, że masz teraz wyraźnie więcej światła niż wcześniej, nawet przy niewielkim wietrze lub gdy lampa jest już ciepła.
Dzięki systemowi szybkiej wymiany FrontClick jesteś bardziej elastyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki opcjonalnemu akcesorium możesz przekształcić swoją czołówkę w lampkę na kask lub zmienić głowicę lampy z jednego kasku na drugi w zaledwie kilka sekund, bez użycia narzędzi.
Zakres dostawy: głowica lampy Piko R z mocowaniem FrontClick, pilot Bluetooth + uchwyt
Mały rozmiar, ogromne korzyści Bycie widocznym zwiększa bezpieczeństwo i pomaga unikać wypadków. Światła bezpieczeństwa z białymi diodami LED są również przydatne, gdy chcesz znaleźć drogę, klucze lub sprzęt w plecaku. Dzięki elastycznym uchwytom lampki można szybko przymocować do plecaka, kijków trekkingowych, namiotów, wózków dziecięcych i wielu innych przedmiotów.
| Nazwa produktu: | Lupine Piko R Lamphead - 2100 lm - black |
| Producent: | Lupine |
| Kod pozycji: | LUP550535 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Aluminium |
| pozycja montażu: | Głowa |
| maksymalny strumień świetlny: | 2100lm |
| maks. zasięg rzucania światła: | 215m |
| wersja światła: | Tylko lampka czołowa |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 55g |
| kod produktu producenta: | 4021 |
| GTIN: | 4260262593276 |
| Strona producenta: | http://www.lupine.de |