Lampa na każdą przygodę!
Nowa głowica lampy Lupine Blika R o mocy 2400 lumenów ma znacznie mocniejszy spot, zoptymalizowane czerwone i zielone światło, ulepszoną lampkę do czytania i wymienny system FrontClick.
Dzięki systemowi FrontClick głowicę lampy można zamocować elastycznie i bez użycia narzędzi w zaledwie kilka sekund.
Pilot zdalnego sterowania Bluetooth
Dzięki 2-przyciskowemu pilotowi Bluetooth można teraz jeszcze łatwiej przełączać się między poziomami oświetlenia i funkcjami specjalnymi. Aplikacja Lupine Light Control oferuje jeszcze więcej funkcji: Poziomy światła i funkcje specjalne można przypisać do przycisku z indywidualnymi profilami - wystarczy wybrać utworzony profil i zapalić światło.
Szczegóły techniczne:
Waga: 85 g (specyfikacja producenta)
Zakres dostawy: Głowica lampy z mocowaniem FrontClick, pasek na rzep, pilot zdalnego sterowania
Mały rozmiar, ogromne korzyści Bycie widocznym zwiększa bezpieczeństwo i pomaga unikać wypadków. Światła bezpieczeństwa z białymi diodami LED są również przydatne, gdy chcesz znaleźć drogę, klucze lub sprzęt w plecaku. Dzięki elastycznym uchwytom lampki można szybko przymocować do plecaka, kijków trekkingowych, namiotów, wózków dziecięcych i wielu innych przedmiotów.
| Nazwa produktu: | Lupine Blika R Lamphead - . |
| Producent: | Lupine |
| Kod pozycji: | LUP551613 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Aluminium |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 33/51/33mm |
| napięcie: | 7.2V |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| standard przekładni: | Bluetooth |
| Typ akumulatora: | Niestandardowy pakiet Li-Ion/LiPo |
| pozycja montażu: | Kask |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | nie |
| maksymalny strumień świetlny: | 2400lm |
| intensywność światła w odległości 1 m: | 150lux |
| maks. zasięg rzucania światła: | 255m |
| wersja światła: | Oświetlenie kasku, Tylko lampka czołowa |
| właściwości światła: | włącznie z mocowaniem |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 85g |
| kod produktu producenta: | d0021 |
| GTIN: | 4260689651375 |
| Strona producenta: | http://www.lupine.de |