Wytrzymały i przyjazny dla środowiska śpiwór, który jest lekki i kompaktowy. Można go szybko napompować dzięki zaworowi zwrotnemu Peak.
| Nazwa produktu: | Robens Iceshield 75 Self-Inflating Sleeping Pad - Ocean Blue |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB578443 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1930/610/75mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 310/160/160mm |
| opór cieplny (wartość R): | 4.2 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Brązowy |
| waga: | 995g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388112972 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |