Składana, trwała i wygodna poduszka do spania z foliową powłoką odbijającą ciepło ciała.
| Nazwa produktu: | Robens ZigZag Slumber Pro Sleeping Pad - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB578446 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1920/600/28mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 600/150/160mm |
| opór cieplny (wartość R): | 2.4 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony, Srebrny |
| waga: | 620g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388120984 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |