Sztyca Wolf Tooth Resolve to pierwsza sztyca podsiodłowa, w której zastosowano samoodpowietrzający się wkład. Jest to jedna z najlżejszych sztyc na rynku, ma bardzo niską wysokość stosu, niewielką głębokość wkładania i może być w pełni serwisowana w domu dzięki programowi Wolf Tooth Right to Repair.
| Nazwa produktu: | Wolf Tooth Resolve Dropper Post - 30.9mm - black |
| Producent: | Wolf Tooth |
| Kod pozycji: | WTC626956 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 30.9mm |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | okrągłe szyny |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca bez offsetu, Sztyca teleskopowa |
| wersja sztycy regulowanej (dropper): | Prowadzenie wewnętrzne, Dostawa bez zdalnego, Skok 100 - 125 mm, Skok 126 - 150 mm, Skok > 150 mm, Działanie mechaniczne |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 544g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 200mm |
| limit wagi: | 120kg |
| GTIN: | 810006806243, 810006806250, 810006806267 |
| Strona producenta: | http://www.wolftoothcycling.com |