Koło terenowe
Przejście z 12" na 14" zamiast przesiadania się od razu na rower 16" daje dziecku więcej czasu na rozwinięcie kluczowych umiejętności i zamiłowania do jazdy w terenie - dzięki czemu jest gotowe, gdy nadejdzie kolejny krok i już nauczyło się hamować.
Opony MTB wypełnione powietrzem są niezbędne do jazdy w terenie. Wypełnione powietrzem opony z głębokim bieżnikiem znacznie zwiększają przyczepność i dają małemu shredderowi pewność siebie potrzebną do pokonywania szlaków. Opony działają również jako zawieszenie, pochłaniając nierówności i korzenie po drodze, zapewniając płynniejszą jazdę.
A. Wysięg - 301-340 mm
B. Stos - 312 mm
C. Efektywna długość górnej rury - 348 mm
D. Długość rury podsiodłowej - 155 mm
E. Kąt rury podsiodłowej - 65°
F. Długość rury czołowej - 83 mm
G. Kąt rury czołowej - 66°
H. Długość tylnego trójkąta - 267 mm
I. Rozstaw osi - 612 mm
J. Wysokość roweru - 105 mm
K. Wysokość siodełka - 317-402 mm
L. Przesunięcie widelca - 29 mm
| Nazwa produktu: | Kids Ride Shotgun Dirt Hero - 12" Children's Balance Bike - white |
| Producent: | Kids Ride Shotgun |
| Kod pozycji: | SHG644725 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| widelec: | Aluminium |
| rozmiar koła: | 12" (203mm) |
| opony: | Vee Tire Grown Gem 12 x 2.25 |
| wersja pojazdu/roweru dla dzieci: | Rowerek biegowy |
| odległość siedziska od podłoża: | 317-402mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Biały |
| rekomendacja rozmiaru pojazdu/roweru dla dzieci: | 2+ (85+ cm) |
| waga: | 4000g |
| kod produktu producenta: | KRS-BIK-DHW12-01 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9421036071719 |
| Strona producenta: | https://kidsrideshotgun.eu/ |