Zapewnia nieosiągalne wcześniej wrażenia z jazdy na szutrze na wyciągnięcie ręki. BMC URS AMP LT TWO jest wyposażony w innowacyjny układ napędowy HPR50 firmy TQ, który wyznacza nowy standard dla rowerów elektrycznych dzięki swojej lekkości, mocy i cichej pracy.
W połączeniu z amortyzowanym widelcem MTT i wspornikami siodełka MTT zapewniającymi najwyższy komfort podczas szutrowych przygód, rower ten oferuje wyjątkowe wrażenia z jazdy. Wyposażony jest w grupę osprzętu SRAM Force AXS w połączeniu z przekładnią SRAM X0 Eagle, karbonowym zestawem kołowym CRD-400 i oponami WTB Raddler 44 mm, dzięki czemu jest kompletnym i mocnym pakietem.
| Nazwa produktu: | BMC URS AMP LT TWO - Electric Gravel Bike - 2024 - dark petrol / black |
| Producent: | BMC Bikes |
| Kod pozycji: | BMC661185 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Allroad / Gravel |
| łańcuch: | SRAM X0 Eagle Transmission Flattop |
| kaseta: | SRAM X0 Eagle Transmission |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM Force eTap AXS |
| przerzutka tylna: | SRAM X0 Eagle AXS Transmission |
| przełożenie zębatki: | 40 |
| korba: | Praxis e-Crank Carbon Road |
| hamulce: | SRAM Force AXS | 180/160mm |
| koła: | CRD-400 Carbon |
| model sztycy siodełka: | URS AMP Premium Carbon | D-Shaped |
| siodełko: | WTB Gravelier Stainless |
| kierownica: | Easton EA70 AX |
| mostek: | BMC MSM |
| widelec: | Micro Travel Technology Suspension | Premium Carbon Blades |
| rama: | URS Premium Carbon | Micro Travel Technology | Tuned Compliance Concept Gravel |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-52 |
| Pojemność akumulatora: | 360Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | TQ 360 Wh |
| Producent jednostki napędowej: | TQ |
| Silnik: | Silnik w środku, Lekkie wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | TQ HPR-50 4A charger |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 20 mm |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| opony: | WTB Raddler | 44 mm |
| maksymalna szerokość opony: | 47mm |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolor: | Niebieski, Turkusowy |
| konstrukcja widelca: | Pojedynczy amortyzator |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | TQ Display | 2" O-LED | Bluetooth / ANT+ |
| Model jednostki napędowej: | TQ-HPR50 |
| Moment obrotowy: | 50Nm |
| Seria produktów: | BMC - URS |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 7630906503843, 7630906503874, 7630906503867, 7630906503850, 7630906503935 |
| Strona producenta: | http://www.bmc-switzerland.com |