Ze względu na ograniczone dostawy poszczególnych komponentów, rowery są czasami dostarczane z innym wyposażeniem. Jednak wszelkie zamontowane alternatywne komponenty będą tej samej jakości co oryginalne.
Rower jest wyposażony w wiele praktycznych funkcji, których obsługa jest dziecinnie prosta. Hamulec nożny ułatwia zatrzymywanie, a szerokie opony zapewniają większą stabilność i pewność. Wszystkie komponenty są solidne i wytrzymają każdą przygodę. To idealny rower dla małych odkrywców, którzy chcą postawić pierwsze kroki na szlaku.
<\/p>
Marka Specialized to synonim jakości – i nie jest to tylko hasło, lecz realne zobowiązanie. Dlatego Specialized oferuje dożywotnią gwarancję na wszystkie ramy i widelce marki Specialized. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie Specialized w ciągu 90 dni od zakupu. Aby ułatwić ten proces, BIKE24 dostarcza wszystkie rowery Specialized z kodem QR. Wystarczy zeskanować kod, aby przejść bezpośrednio na stronę Specialized, gdzie znajdują się wszystkie informacje dotyczące rejestracji roweru. W przypadku rowerów elektrycznych Specialized Turbo oraz ram do rowerów elektrycznych do rejestracji wymagana jest aplikacja Mission Control.<\/p>
| Nazwa produktu: | Specialized RIPROCK COASTER - 16" Children's Bike - 2025 - gloss white sage / dune white |
| Producent: | Specialized Bikes |
| Kod pozycji: | SBC668147 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| piasty: | Specialized |
| obręcze: | Specialized AL |
| łańcuch: | KMC Z510 | 1/2"x1/8" |
| suport rowerowy: | Feimin FP-B701 |
| przełożenie zębatki: | 26 |
| korba: | Hi-Ten | 89mm |
| hamulce: | Coaster |
| model sztycy siodełka: | 22.2mm |
| siodełko: | Specialized Kids' Henge |
| kierownica: | BMX | 10° Backsweep | 4° Upsweep | 115mm Rise | 520mm |
| mostek: | Die Cast AL | 37mm | 10° |
| widelec: | Hi-Ten |
| rama: | Specialized A1 Premium AL |
| przełożenie: | 26 |
| Zmiana biegów: | Brak |
| zalecany wzrost ciała: | 94-107cm |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy, Hamulec nożny |
| rozmiar koła: | 16" (305mm) |
| uchwyty: | Specialized |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | Nylon |
| opony: | Rhythm Lite | 16x2.30" |
| Uruchamianie Hamulca: | Mechaniczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Turkusowy |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 9100g |
| kod produktu producenta: | 96523-4216 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Specialized - Riprock |
| liczba przełożeń: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 888818880331 |
| Strona producenta: | http://www.specialized.com |