Sekret wszechstronności CUBE Longtail Sport Hybrid Family 1350? Jego stabilny i wysoce konfigurowalny system bagażnika z tyłu. Rower jest standardowo wyposażony w wygodny fotelik dziecięcy z osłonami bocznymi i podnóżkami, dzięki czemu dzieci mogą jeździć bezpiecznie i wygodnie przez cały czas. Szeroki zakres 10-biegowej przekładni Shimano Cues współpracuje z mocnym silnikiem Bosch Cargo Line, który jest niezawodnie zasilany przez dwa akumulatory 1350 Wh.
Dzięki teleskopowej sztycy podsiodłowej i wspornikowi kierownicy Speedlifter z regulacją wysokości, rower można łatwo i szybko dostosować do wzrostu mamy lub taty. Przy wadze systemu do 200 kg nie pozostawia nic do życzenia. Praktyczny i sprytny: wiele opcji dostosowywania, które pozwalają przekształcić rower w potężny rower towarowy. W standardzie znajdują się również błotniki, system oświetlenia i podwójna podpórka.
| Nazwa produktu: | CUBE LONGTAIL SPORT HYBRID Family 1350 - Electric Cargo Bike - 2025 - swampgrey / reflex |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB698536 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano HB-MT400-B / Shimano FH-TC500-B |
| obręcze: | CUBE EX35 | 36H |
| łańcuch: | KMC eGlide |
| kaseta: | Shimano Cues CS-LG400 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Deore SL-M5130 |
| przerzutka tylna: | Shimano Deore RD-M5130-GS |
| przełożenie zębatki: | 44 |
| korba: | ACID Trekking Hybrid |
| hamulce: | Magura MT5 | 203/203mm |
| model sztycy siodełka: | Satori Sorata | 280mm - 440mm telescoping |
| siodełko: | Natural Fit Sequence Comfort |
| kierownica: | CUBE Comfort Trail Bar | 700mm |
| mostek: | BySchulz Speedlifter Classic |
| widelec: | Aluminium Rigid |
| ster rowerowy: | ACROS Carrier Mount |
| rama: | Aluminium Casting | Comfort Ride Geometry |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Pojemność akumulatora: | 1350Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerPack 725 + Bosch PowerTube 625 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| zalecany wzrost ciała: | 162-190cm |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | rear rack | fenders | kickstand | Bosch charger | Easy bell |
| oświetlenie rowerowe: | ACID Front Light PRO-E 110 / Herrmans H-Trace |
| uchwyty: | ACID Travel Comfort |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | ACID PP MTB |
| opony: | Schwalbe Pick-Up | 65-559 |
| maksymalna szerokość opony: | 67mm |
| maks. waga systemu: | 200kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 42800g |
| kod produktu producenta: | 822410 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Kiox 300 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Cargo Line Cruise Gen4 |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | CUBE - Longtail |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Rower Cargo / Rama Specjalna |
| GTIN: | 4054571465597 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |