Absolutny klasyk wśród namiotów VAUDE! Żaden inny namiot VAUDE nie rozkłada się tak szybko i łatwo: wystarczy położyć namiot na podłożu, przymocować stelaż DAC do gumowych uchwytów i gotowe! Dzięki temu namiot trekkingowy Mark dla 3 osób jest elastyczny, samonośny, odporny na warunki atmosferyczne i zawsze sam się napina. Dzięki elastycznemu zawieszeniu na zewnętrznych kijkach namiot amortyzuje podmuchy wiatru i inne wstrząsy. Jest zaprojektowany dla osób śpiących wzdłuż i stoi stabilniej dzięki plastikowym elementom mocującym pręty.
Dodatkowy komfort zapewnia linka do suszenia ubrań oraz dwie torby wewnątrz namiotu.
Etykieta VAUDE Green Shape oznacza produkt przyjazny dla środowiska, funkcjonalny i wykonany z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł.
| Nazwa produktu: | Vaude Allround Mark 3P Tent - agave |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU705670 |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 3250g |
| maksymalna waga namiotu: | 3580g |
| wejścia: | 2 |
| haczyki: | 12 |
| linki naprężające: | 6 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 3580g |
| GTIN: | 4067729020258 |