Orbea MX Team to rowery górskie dla dzieci, modele te są wyjątkowo lekkie i wykorzystują mniejsze dźwignie hamulca, siodełka i pedały, ponieważ komfort, kontrola i zabawa nie są przeznaczone tylko dla dorosłych. Rowery MX zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, dzięki czemu mogą być również używane przez młodsze rodzeństwo, gdy nadejdzie odpowiedni czas.
MX 24 Team jest wyposażony w 24-calowe aluminiowe koła Orbea i jest idealny dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.
| Nazwa produktu: | Orbea MX 24 TEAM - 24" Kids MTB - 2025 - Moondust Blue - Red (matt) |
| Producent: | Orbea Bikes |
| Kod pozycji: | OEA708012 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| łańcuch: | KMC X8 |
| kaseta: | Shimano CS-HG400 | 8-speed |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano SL-M315 |
| przerzutka tylna: | Shimano Acera M3020 |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | Extra light | 152mm | w/Chainguard |
| hamulce: | Clarks M2 Hydraulic Disc | w/Kids Lever |
| koła: | Alloy 24" | 36 H |
| model sztycy siodełka: | Digit Alloy | 27.2x300 mm | Offset 0 |
| siodełko: | DDK D2405 | 256x138mm |
| kierownica: | Orbea Alu integrated cockpit | 540mm |
| widelec: | Orbea MX 24 6061 Aluminum 2024 | 100x9 mm QR | Mini + Long Fender ready |
| ster rowerowy: | VP-Z104PD 1-1/8" Semi-Cartridge |
| rama: | Orbea MX 24 6061 Aluminum 2024 | 135x9 mm QR | Disc Mount | Internal Cable Routing | Central kickstand compatible |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-40 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rekomendacja wiekowa: | 6 - 9 |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Orbea Custom fork mudguard |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | VP-229 Black with reflectors |
| opony: | Kenda Booster K1277 | 24x2.20" | 30 TPI |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | R006 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Orbea - MX |
| liczba przełożeń: | 1 x 8 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 8434446582493 |
| Strona producenta: | https://www.orbea.com/ |