Wszystkie zalety i wytrzymałość pełnowymiarowego roweru trailowego w wersji dla juniorów. Dostępny w trzech rozmiarach kół, model
| Nazwa produktu: | Rocky Mountain REAPER 24 Microshift - 24" Rowery górskie MTB dla dzieci – 2026 - Blaze of Glory / Ziggy Stardust / Tequila Sunrise |
| Producent: | Rocky Mountain |
| Kod pozycji: | RMO714503 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| piasty: | Shimano TC500 |
| szprychy: | 2.0 Stainless |
| obręcze: | WTB KOM Team i30 TCS 2.0 |
| łańcuch: | KMC X10-1 |
| kaseta: | Sunrace CSMS2 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | microSHIFT Advent X |
| przerzutka tylna: | microSHIFT Advent X |
| przełożenie zębatki: | 28 |
| korba: | Rocky Mountain Microdrive 2PC |
| hamulce: | Tektro HD-J2820 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | Tranz X +RAD1.0 Dropper |
| siodełko: | Rocky Mountain Kids |
| kierownica: | Rocky Mountain Jr | 640mm |
| mostek: | Rocky Mountain 31.8 AM |
| widelec: | Manitou JUNIT 34 Comp |
| ster rowerowy: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| rama: | FORM™ Alloy | RIDE-2™ Adjustable Geometry |
| System Zmiany Biegów (Producent): | microSHIFT |
| przełożenie: | 11-42 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| uchwyty: | SDG Slater JR Lock On |
| amortyzator: | RockShox Deluxe Select | 190x45mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 120 mm |
| opony: | Maxxis Minion DHF 2.4" / Maxxis Minion DHR II 2.3" |
| skok zawieszenia ramy: | 130mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | B0500OS1 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Rocky Mountain - Reaper |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 770416006803, 770416013658 |
| Strona producenta: | https://bikes.com/ |