Wszystkie zalety i wytrzymałość pełnowymiarowego roweru trailowego w wersji dla juniorów. Dostępny w trzech rozmiarach kół, model
| Nazwa produktu: | Rocky Mountain REAPER 26 Microshift - 26" Rowery górskie MTB dla dzieci – 2026 - Ziggy Stardust / Pour Some Sugar on Me |
| Producent: | Rocky Mountain |
| Kod pozycji: | RMO714504 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| piasty: | Shimano TC500 |
| szprychy: | 2.0 Stainless |
| obręcze: | WTB KOM Team i30 TCS 2.0 |
| łańcuch: | KMC X10-1 |
| kaseta: | Sunrace CSMS2 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | microSHIFT Advent X |
| przerzutka tylna: | microSHIFT Advent X |
| przełożenie zębatki: | 30 |
| korba: | Rocky Mountain Microdrive 2PC |
| hamulce: | Tektro HD-J2820 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | Tranz X +RAD1.0 Dropper |
| siodełko: | Rocky Mountain Kids |
| kierownica: | Rocky Mountain Jr | 640mm |
| mostek: | Rocky Mountain 31.8 AM |
| widelec: | Manitou JUNIT 34 Expert |
| ster rowerowy: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| rama: | FORM™ Alloy | RIDE-2™ Adjustable Geometry |
| System Zmiany Biegów (Producent): | microSHIFT |
| przełożenie: | 11-46 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| uchwyty: | SDG Slater JR Lock On |
| amortyzator: | RockShox Deluxe Select | 190x45mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 130 mm |
| opony: | Maxxis Minion DHF 2.5" / Maxxis Minion DHR II 2.4" |
| skok zawieszenia ramy: | 130mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | B0499OS1 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Rocky Mountain - Reaper |
| liczba przełożeń: | 1 x 10 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 770416006780, 770416013634 |
| Strona producenta: | https://bikes.com/ |