Wiata plażowa Whitby jest łatwa w montażu i oferuje natychmiastowy cień oraz ochronę przed promieniowaniem UV UPF 50+. Kieszenie narożne można wypełnić piaskiem dla dodatkowej stabilności, a plastikowe kołki do piasku zapewniają bezpieczne oparcie na luźnym podłożu. Siatkowe kieszenie zapewniają praktyczne miejsce do przechowywania.
Outtex®
Outtex® - wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w technologii tekstylnej.
Tyczki z włókna szklanego
Wytrzymałe tyczki z włókna szklanego - puste w środku i dzięki temu elastyczne tyczki zmniejszają wagę.
Outwell Sewn-in Ground System
Wszyta podłoga chroni namiot przed przeciągami, owadami, brudem i wodą. Jeśli podłoże jest mocno zintegrowane z namiotem, zapewnia ochronę na każdą pogodę od podłogi do sufitu.
Outwell Guyline Retainer System
Prosty, skuteczny i pomysłowy system zapobiega plątaniu się linek podczas pakowania.
Torba transportowa
Torba z paskami do transportu spakowanego namiotu na krótkich dystansach.
| Nazwa produktu: | Outwell Whitby Namiot Plażowy - kremowy biały |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL721340 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/1650/1250mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 500/90/90mm |
| Liczba osób: | 2 |
| wejścia: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały, Beżowy |
| waga: | 2300g |
| kod produktu producenta: | 111456 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388144102 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |