Odkryj komfort bez wysiłku dzięki Outwell Daytona Air, który jest wyposażony w system nadmuchiwania One-Go ułatwiający rozbijanie. Jeden zawór nadmuchuje cały namiot. Idealny dla par i młodych rodzin, ten stylowy, montowany równolegle, wolnostojący przedsionek oferuje dodatkowe miejsce do wypoczynku i spania. Ciesz się stabilnością i praktyczną wszechstronnością konstrukcji z rurkami powietrznymi.
Daszki przeciwdeszczowe nad przednimi i tylnymi drzwiami zapewniają łatwy dostęp i dobrą wentylację, nawet przy złej pogodzie. Mocno wszyta podłoga i dodatkowe drzwi z moskitierą za oboma głównymi wejściami chronią przed irytującymi owadami. Dwa dodatkowe wejścia w śluzie namiotu autobusowego umożliwiają szybki dostęp do autobusu lub namiotu, nawet przy złej pogodzie.
Outtex® 3000 Select
Outtex® 3000 Select to wytrzymały, wysokiej jakości materiał wykonany z czystego poliestru i oferujący wszystkie niezbędne właściwości, których kempingowicze oczekują od codziennego życia na kempingu. Jest trudnopalny i ma powłokę PU, która zapewnia słup wody 3000 mm.
Ognioodporność
Materiał zgodny z najnowszymi wytycznymi dla materiałów namiotowych
Podwójnie uszczelnione szwy
Dodatkowa ochrona wszystkich szwów, taśma samoprzylepna zapobiega przenikaniu wody.
Aerodynamiczna ochrona przed burzą 10
Aerodynamiczna konstrukcja namiotów z ukrytymi tyczkami zapewnia stabilność całego namiotu w każdych warunkach pogodowych. Siła wiatru 10 w skali Beauforta odpowiada silnym wiatrom o prędkości 89-102 km/h.
Outwell One Air System
Cały stelaż pneumatyczny można napompować i opróżnić za pomocą jednego zaworu.
Podwójne orurowanie
Zapewnia pasującą opcję dla wszystkich markiz do kamperów.
Outwell Sewn-in Ground System
Wszyta podłoga chroni namiot przed przeciągami, owadami, brudem i wodą. Jeśli podłoże jest mocno zintegrowane z namiotem, zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi od podłogi do sufitu.
Drzwi z siatki przeciw komarom
Co najmniej trzy zapinane na zamek drzwi przeciw komarom, które zapewniają doskonałą wentylację, gdy wejścia są otwarte, a jednocześnie zapewniają ochronę przed owadami.
Przyciemniane okna
Przyciemniane okna, które zapewniają ochronę przed słońcem i prywatność.
Zasłony ze stałymi punktami
Zasłony ze stałymi punktami dogodnie umieszczonymi w każdym oknie. Elastyczny system w zależności od tego, ile światła dziennego chcesz mieć w namiocie.
System Outwell HookTrack
Strategicznie rozmieszczone szyny umożliwiają przymocowanie specjalnych haków, do których można przymocować liny i lekkie akcesoria.
Outwell Guyline Retainer System
Prosty, skuteczny i pomysłowy system zapobiegający plątaniu się linek podczas pakowania.
Kanał kablowy
Kanał kablowy z zamkiem błyskawicznym, który umożliwia bezpieczne przeprowadzenie kabla zasilającego przez namiot.
Suchy zamek błyskawiczny
Uszczelnione szwy zamka błyskawicznego zapobiegają przedostawaniu się wody.
Outwell Lite Pegging System
Proste i skuteczne kodowanie kolorami zapewnia szybkie umieszczenie właściwego kołka i użycie go we właściwej pętli w celu zapewnienia niezawodnej stabilności - szary plastikowy kołek w rogach namiotu, neonowy plastikowy kołek do odciągów i metalowe kołki do ogólnego mocowania.
Pompka powietrza w zestawie
Wszystkie namioty z technologią Air Tube są dostarczane z łatwą w instalacji, niezwykle wydajną i mocną pompką ręczną. Dzięki temu nadmuchiwane namioty można napompować w mgnieniu oka.
Torba transportowa
Torba z paskami do transportu zapakowanego namiotu na krótkich dystansach.
| Nazwa produktu: | Outwell Daytona Air Przedsionek do Namiotu - szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL721358 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2500/2250/2050mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 830/380/420mm |
| słup wody: | 3000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| wejścia: | 3 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 16500g |
| kod produktu producenta: | 111501 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388145208 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |