Dyskretna, stylowa i wysokiej jakości - ergonomiczna konstrukcja siedziska wykonana z eleganckiego poliestru z wytrzymałą, malowaną proszkowo stalą.
| Nazwa produktu: | Outwell Sardis Lake Sofa - czarny/szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL721389 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1250/570/950mm |
| maks. ładowność: | 240kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 300/300/970mm |
| Liczba osób: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 8100g |
| kod produktu producenta: | 470287 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388076731 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |