Dzięki solidnej stalowej ramie pod tapicerowaną poduszką, podnóżek Trinity Lake można łączyć ze wszystkimi krzesłami z serii Relax.
| Nazwa produktu: | Outwell Trinity Lake Podnóżek - czarny/szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL721390 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 460/600/445mm |
| maks. ładowność: | 100kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 100/130/650mm |
| Akcesoria do namiotów i kempingów: | Akcesoria do mebli kempingowych |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 3300g |
| kod produktu producenta: | 470417 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388111548 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |