Dwuosobowy namiot Voyager 2 EXP to stabilny namiot tunelowy z materiałem zewnętrznym z poliestru ripstop, płaskimi tulejami na kijki i kijkami ze stopu aluminium. Posiada duży, przedłużony przedni ganek, który idealnie nadaje się do przechowywania bagażu wyprawowego lub relaksu przy złej pogodzie - coś bardzo cenionego przez trekkerów, rowerzystów i innych samowystarczalnych poszukiwaczy przygód. Przypinany namiot wewnętrzny ma duże drzwi w kształcie litery O, które ułatwiają dostęp i siedzenie bez nadwyrężania materiału.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Voyager 2 Exp - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721426 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 430/170/170mm |
| słup wody: | 10000mm |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 3100g |
| maksymalna waga namiotu: | 3200g |
| wejścia: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 3200g |
| kod produktu producenta: | 30407 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388144973 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |