Namiot tunelowy Voyager 3 EXP posiada materiał zewnętrzny wykonany z poliestru ripstop, płaskie tuleje słupów i aluminiowe słupy. Przestronny namiot jest solidnym wyborem, gdy spodziewana jest zła pogoda. Przedłużony ganek jest idealny do przechowywania sprzętu lub relaksu przy złej pogodzie. Chociaż namiot jest bardzo przestronny, jego waga jest nadal wystarczająco niska, aby mogło z niego korzystać kilku podróżników. Namiot wewnętrzny ma duże drzwi w kształcie litery O, które ułatwiają wchodzenie i siadanie bez nadwyrężania materiału.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Voyager 3 Exp - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721427 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 460/170/170mm |
| słup wody: | 10000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 3300g |
| maksymalna waga namiotu: | 3800g |
| wejścia: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 3800g |
| kod produktu producenta: | 130408 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388144980 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |