Lago Flex 4 to wszechstronny namiot, który oferuje najwyższy komfort. Dzięki przednim i tylnym wejściom z regulowanymi drzwiami można wejść do namiotu bez ryzyka przedostania się do niego deszczu. Namiot ma przestrzeń nad głową wewnątrz, co zwiększa ogólny komfort. Drzwi można przekształcić w zadaszony obszar z dodatkowymi słupkami dla dodatkowej ochrony. Przedłużony przedsionek jest idealny do przechowywania sprzętu, gotowania i jedzenia. Namiot wewnętrzny ma siatkowe panele wentylacyjne, kieszenie organizacyjne wewnątrz i z przodu oraz haczyk na latarnię. Oznaczone kolorami aluminiowe słupy i kanały na słupy zapewniają łatwe rozkładanie, a regulowane kołki z solidnymi aluminiowymi klamrami zapewniają bezpieczne zakotwiczenie.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Lago Flex 4 - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721430 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 550/210/210mm |
| słup wody: | 6000mm |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 4 |
| wejścia: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 6200g |
| kod produktu producenta: | 130417 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388145031 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |