ZigZag Slumber Mat to ultralekka mata, która zapewnia wyjątkowy komfort i izolację dla entuzjastów outdooru. Wykonana z wysokiej jakości pianki EVA o zamkniętych komórkach, jest zarówno trwała, jak i wodoodporna. Innowacyjna półkulista konstrukcja pozwala na kompaktowe składanie. Mata zawiera również paski do pakowania ułatwiające transport.
| Nazwa produktu: | Robens Mata izolacyjna - ZigZag Slumber - wide |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721444 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1800/570/20mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 570/150/110mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 2.2 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 375g |
| kod produktu producenta: | 310074 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388082534 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |