Nie należy mylić kubka Titan Cup 450 ml ze zwykłym kubkiem do kawy. Ten wszechstronny, ultralekki kubek może być również używany jako mały rondel. Zdejmowana silikonowa osłona warg chroni usta przed gorącym tytanem (należy ją zdjąć przed użyciem kubka na płycie grzewczej). Wewnętrzna skala sprawia, że odmierzanie płynów jest szybkie i łatwe, a pokryte silikonem składane uchwyty są wygodne do trzymania. Ponadto cała kolekcja naczyń kuchennych Titan może być używana razem z kuchenką, dzięki czemu można łatwo stworzyć idealną konfigurację gotowania.
| Nazwa produktu: | MSR Titan™ Kubek z Rączką - 450ml |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR721548 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Tytan |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 91/91/91mm |
| Objętość: | 0.45l |
| wersja naczynia kuchennego: | Kubki i filiżanki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Metaliczny |
| waga: | 70g |
| kod produktu producenta: | 13847 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818138472 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |