Wagon Alpaca Gear Wagon został opracowany z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu i oferuje 140 litrów miejsca na kółkach.
Bardzo duże, terenowe koła i wzmocniona, składana rama zapewniają bezpieczny transport całego sprzętu. Dołączony pokrowiec przeciwdeszczowy i przeciwsłoneczny chroni bagaż, a łatwo dostępne kieszenie ułatwiają organizację sprzętu. Wchodząca w zakres dostawy torba do przechowywania zapewnia kompleksową ochronę, dzięki czemu nie trzeba od razu ładować zabłoconego wózka do bagażnika.
| Nazwa produktu: | Gregory Alpaca Gear wózek ręczny - Slate Blue |
| Producent: | Gregory |
| Kod pozycji: | GRE722093 |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 980/530/590mm |
| maks. ładowność: | 110kg |
| Objętość: | 140l |
| Wersja z przyczepką/fotelikiem dla dziecka: | Wózek ręczny |
| cechy przyczepki: | Miękka podstawa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 13000g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5400520249159 |
| Strona producenta: | https://www.gregorypacks.com/ |