Amortyzowany rower COADY 24 FS jest wyjątkowo wytrzymały i idealnie nadaje się dla dzieci, które lubią przekraczać swoje granice. Jego sprawdzony widelec amortyzowany RST wytrzymuje nawet mocniejsze uderzenia i zapewnia bezpieczeństwo podczas manewrów. Wszystkie elementy są idealnie dopasowane do wzrostu od 128 do 155 centymetrów: dzięki wyjątkowo wąskiej osi pedałów, solidnej 8-rzędowej przerzutce i mocnym hamulcom typu V-brake rower zapewnia dzieciom doskonałe prowadzenie i mnóstwo radości z jazdy.
Rowery tej kategorii mogą być używane nie tylko w warunkach określonych w kategoriach 1 i 2, ale również w trudniejszym terenie oraz na trasach wymagających dobrych umiejętności jazdy. Skoki i zjazdy mogą mieć maksymalną wysokość 60 cm.
Wyjątkowe zalety
To, co wyróżnia
| Nazwa produktu: | Eightshot COADY 24 FS - 24" Rower Górski MTB Dzieci - 2026 - green |
| Producent: | Eightshot |
| Kod pozycji: | EIG738064 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| obręcze: | EIGHTSHOT 24-32h |
| kaseta: | 8-speed |
| dźwignia zmiany biegów rower: | 8-speed |
| przerzutka tylna: | 8-speed |
| przełożenie zębatki: | 28 |
| korba: | 140mm |
| hamulce: | V-Brake (front & rear) |
| siodełko: | EIGHTSHOT SEAT | 231mm x 140mm |
| kierownica: | 580 mm width |
| mostek: | 60 mm length |
| widelec: | RST CAPA T24 | Soft Spring |
| rama: | SLT® Straight-Line-Tubing AL 6061-T6 |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| zalecany wzrost ciała: | 128-155cm |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 50 mm |
| opony: | KENDA Booster | 24" x 2,2" |
| Uruchamianie Hamulca: | Mechaniczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Zielony |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 11000g |
| kod produktu producenta: | 00007041 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Eightshot - Coady 24 |
| liczba przełożeń: | 1 x 8 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4015731070419 |
| Strona producenta: | https://eightshot.com/ |