Wyrafinowana konstrukcja ramy
Mechanizm korbowy Shimano Dura-Ace Di2 2x12 dostarcza moc - za pośrednictwem mechanizmu korbowego Dura-Ace wyposażonego w miernik mocy - do opon
| Nazwa produktu: | CUBE AGREE C:62 SLT - Włókno Węglowe Rower Szosowy - 2026 - greenfusion / white |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB738703 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| łańcuch: | Shimano CN-M8100 |
| kaseta: | Shimano Ultegra CS-R8101 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Dura Ace Di2 ST-R9270 |
| przerzutka tylna: | Shimano Dura Ace Di2 RD-R9250-D |
| przerzutka przednia: | Shimano Dura Ace Di2 FD-R9250-F |
| suport rowerowy: | Shimano SM-BB71-41B | 86mm Pressfit |
| przełożenie zębatki: | 50-34 |
| korba: | Shimano Dura Ace FC-R9200 | 4iiii Precision 3+ Power Meter |
| hamulce: | Shimano Dura Ace BR-R9270 | 160/160mm |
| koła: | Newmen Streem A.49/A.54 Carbon |
| model sztycy siodełka: | Agree C:62 Aero | Comfort Flex |
| siodełko: | ACID Nuance SLT Carbon |
| owijka na kierownicę: | ACID Bartape RC 2.5 |
| kierownica: | ICR Cockpit System |
| mostek: | ICR Cockpit System |
| widelec: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| ster rowerowy: | ACROS |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Shimano charger | CUBE Agree C:62 Storage Box |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Continental Grand Prix 5000 S-TR | 30-622 |
| maksymalna szerokość opony: | 32mm |
| maks. waga systemu: | 115kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Zielony |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 7500g |
| kod produktu producenta: | 126510 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | CUBE - Agree |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571502292, 4054571502308, 4054571502315, 4054571502322, 4054571502339, 4054571502346 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |