Jeśli rozumiesz zasadę marginalnych zysków, docenisz
CUBE wyposażył koła
| Nazwa produktu: | CUBE AGREE C:62 SLX - Włókno Węglowe Rower Szosowy - 2026 - cosmicpurple / black |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB738704 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| łańcuch: | SRAM Force E1 |
| kaseta: | SRAM Force E1 XG-1270 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM Force AXS E1 |
| przerzutka tylna: | SRAM Force AXS E1 |
| przerzutka przednia: | SRAM Force AXS E1 |
| suport rowerowy: | SRAM DUB Road | 86mm Pressfit |
| przełożenie zębatki: | 48-35 |
| korba: | SRAM Force AXS E1 | Powermeter |
| hamulce: | SRAM Force AXS E1 HRD | 160/160mm |
| koła: | Newmen Streem C.35/C.38 Carbon |
| model sztycy siodełka: | Agree C:62 Aero |
| siodełko: | ACID Nuance SLT Carbon |
| owijka na kierownicę: | ACID Bartape RC 2.5 |
| kierownica: | ICR Cockpit System |
| mostek: | ICR Cockpit System |
| widelec: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| ster rowerowy: | ACROS |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-36 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | SRAM AXS charger | CUBE Agree C:62 Storage Box |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Continental Grand Prix 5000 S-TR | 30-622 |
| maksymalna szerokość opony: | 32mm |
| maks. waga systemu: | 115kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Fioletowy |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 7600g |
| kod produktu producenta: | 126410 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | CUBE - Agree |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571502162, 4054571502179, 4054571502186, 4054571502193 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |