Dzieci uwielbiają szybką jazdę. Model
Widelec amortyzowany
| Nazwa produktu: | CUBE PHENIX C:62 SLX ROOKIE - Karbonowy Rower Górski Dziecięcy - 2026 - 29“ – teamline |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB738977 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Cross Country |
| łańcuch: | SRAM SX Eagle |
| kaseta: | SRAM PG-1230 Eagle |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM NX Eagle |
| przerzutka tylna: | SRAM NX Eagle |
| suport rowerowy: | SRAM DUB MTB | 92mm Pressfit |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | SRAM NX Eagle | DUB |
| hamulce: | Magura MT Thirty | 160/160mm |
| koła: | Newmen Performance 30 light/base |
| model sztycy siodełka: | CUBE Prolight |
| siodełko: | ACID Venec Lite |
| kierownica: | CUBE Flat Race Bar Pro | 720mm |
| mostek: | CUBE Performance CPS-Race |
| widelec: | SR Suntour Raidon 32 Air |
| ster rowerowy: | ACROS |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 11-50 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyty: | ACID React Pro |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 100 mm |
| opony: | Schwalbe Racing Ray | 2.25" / Schwalbe Racing Ralph | 2.25" |
| maksymalna szerokość opony: | 60mm |
| maks. waga systemu: | 80kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 10800g |
| kod produktu producenta: | 152900 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | CUBE - Phenix |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571508720 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |