Zachowanie bezpieczeństwa na rowerze miejskim może być kanistrem samym w sobie, ale CUBE sprawił, że jest to trochę łatwiejsze. Model
Dzięki wydajnej jednostce napędowej Bosch CX, baterii 600 Wh oraz czystemu, cichemu i niewymagającemu konserwacji paskowi
| Nazwa produktu: | CUBE SUPREME HYBRID Deluxe SLT 600 - Easy Entry - Rower Elektryczny - 2026 - metalblue / reflex |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB739143 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Miejski |
| piasty: | Shimano HB-QB400 / Enviolo Heavy Duty Automatiq |
| obręcze: | CUBE EX25 |
| łańcuch: | Gates CDX belt |
| kaseta: | Gates E9 CDX sprocket |
| przerzutka tylna: | Enviolo Heavy Duty Automatiq |
| przełożenie zębatki: | 50 |
| korba: | ACID Trekking Hybrid |
| hamulce: | Shimano BR-MT420 ABS | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | SR Suntour NVX |
| siodełko: | ACID Shen Pro |
| kierownica: | CUBE Comfort Shape Bar |
| mostek: | CUBE Comfort Pro |
| widelec: | SR Suntour NCX32 D LO Air |
| ster rowerowy: | ACROS AZF-1035 |
| rama: | Aluminium Superlite | Comfort Ride Geometry |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Enviolo |
| przełożenie: | 24 |
| Pojemność akumulatora: | 600Wh |
| Zmiana biegów: | Piasta - Automatyczna / Bezstopniowa |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube 600 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Cechy Szczególne Roweru: | Napęd pasowy |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy z ABS |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Rear rack | fenders | kickstand | Knog Oi bell | Bosch charger |
| oświetlenie rowerowe: | ACID Front Light PRO-E 150 X-Connect / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| uchwyty: | ACID Travel Comfort |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca amortyzowana |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 50 mm |
| pedały: | ACID PP Trekking |
| opony: | Schwalbe Marathon Efficiency | 50-622 |
| maksymalna szerokość opony: | 50mm |
| maks. waga systemu: | 140kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Fioletowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 30100g |
| kod produktu producenta: | 114560 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Kiox 500 & LED Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy: | 100Nm |
| Seria produktów: | CUBE - Supreme Hybrid |
| liczba przełożeń: | Automatic / Stepless |
| Kształt Ramy: | Niski / Wave |
| GTIN: | 4054571499769, 4054571499776, 4054571499783 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |