Odkryj nową generację dętek Schwalbe Aerothan – teraz z wytrzymałą aluminiową wkładką zapewniającą większą stabilność przy najlepszych osiągach. Dętka łączy w sobie niską wagę z wysoką odpornością na przebicia i aktywnie przyczynia się do gospodarki o obiegu zamkniętym.
Ekologiczne i przyjazne dla środowiska | Dętka Aerothan wykonana jest z materiału TPU firmy BASF, który powstaje w procesie recyklingu chemicznego (ChemCycling®) z oleju pirolitycznego – produktu ubocznego recyklingu opon Schwalbe. Pozwala to oszczędzać surowce kopalne i wspierać gospodarkę o obiegu zamkniętym.
Dzięki nowemu aluminiowemu trzonkowi dętka Schwalbe Aerothan wyznacza nowe standardy w zakresie stabilności, wydajności i ekologii. Idealna dla Ciebie, jeśli cenisz sobie jakość i zrównoważony rozwój.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Aerothan Rurka – Nr 19L-AE+ | 29 cali | MTB - 65/75-622 | SV 40mm |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA740157 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| szerokość opony: | 61 mm, 62 mm, 63 mm, 65 mm, 66 mm, 67 mm, 69 mm, 70 mm |
| materiał dętki: | TPU |
| Typ wentyla: | Presta (Sclaverand) |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 116g |
| kod produktu producenta: | 10465583 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Schwalbe - Aerothan |
| GTIN: | 4026495962087 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |