Niskie wejście ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Hydrauliczne hamulce tarczowe, błotniki i dopuszczalna masa całkowita 180 kg sprawiają, że
| Nazwa produktu: | QiO COMPACT P5 | 1x5 Shimano Nexus LL - 20" Rower Elektryczny - 2026 - lunar white matt |
| Producent: | QiO |
| Kod pozycji: | QIO744409 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn, Unisex |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Miejski |
| piasty: | Shimano HB-TC500-12 / Shimano Nexus SG-C7002-5CD |
| szprychy: | 2mm black |
| obręcze: | Aluminium Disc |
| łańcuch: | Gates CDC belt |
| kaseta: | Gates CDC sprocket |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Nexus |
| przerzutka tylna: | Shimano Nexus |
| korba: | Prowheel EB 09 |
| hamulce: | Magura MT A2 | 180/180mm |
| model sztycy siodełka: | BySchulz R3 |
| siodełko: | Selle Royal ON |
| kierownica: | Ergotec Ladytown |
| mostek: | BySchulz Speedlifter Twist |
| widelec: | Aluminium 6061 Disc |
| ster rowerowy: | ZS66/ZS66 Blocklock |
| rama: | QIO Kompakt | Aluminium 6061 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 28 |
| Pojemność akumulatora: | 545Wh |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerPack 545 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Cechy Szczególne Roweru: | Napęd pasowy |
| zalecany wzrost ciała: | 160-190cm |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 20" (406mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | rear rack | fenders | kickstand | Bosch charger |
| oświetlenie rowerowe: | Busch & Müller Briq-S / Busch & Müller Toplight Dart Brex |
| uchwyty: | Herrmans Clik DD37 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| pedały: | Marwi SP-157 | foldable |
| opony: | Continental E Contact+ | 62-406 |
| maks. waga systemu: | 180kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Beżowy |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 27000g |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Purion 200 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line |
| Moment obrotowy: | 75Nm |
| Seria produktów: | QiO - COMPACT |
| liczba przełożeń: | 1 x 5 |
| Kształt Ramy: | Rower Cargo / Rama Specjalna |
| GTIN: | 4251971177888 |
| Strona producenta: | https://www.qio-bikes.com/ |