Giant ARX 26 to wysokiej jakości rower młodzieżowy, zaprojektowany specjalnie dla młodych rowerzystów w wieku od około 10 do 16 lat. Dzięki lekkiej ramie z aluminium ALUXX i przemyślanej geometrii zapewnia doskonałą równowagę między stabilnością a zwrotnością. Niezależnie od tego, czy chodzi o drogę do szkoły, przejażdżki rekreacyjne, czy pierwsze przygody w terenie, ten rower pomaga młodym rowerzystom rozwijać swoje umiejętności bezpiecznie i z radością.
ALUXX | Aluminiowa rama ALUXX modelu ARX 26 jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium 6061, który dzięki prostej konstrukcji zapewnia niską wagę przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości. Geometria dostosowana do potrzeb młodzieży zapewnia ergonomiczną pozycję siedzącą i lepszą kontrolę, co zwiększa pewność siebie i bezpieczeństwo młodych rowerzystów. Wszechstronne opony pozwalają na jazdę po różnych nawierzchniach, od asfaltowych dróg po lekki teren. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wyposażeniu Giant ARX 26 jest idealnym towarzyszem dla młodych rowerzystów, którzy chcą odkrywać świat na dwóch kółkach.
| Nazwa produktu: | Giant ARX 26 - 26" Rower Dziecięcy - 2026 - cobalt |
| Producent: | Giant Bikes |
| Kod pozycji: | GNT744604 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Fitness |
| piasty: | Alloy |
| szprychy: | Stainless Steel |
| obręcze: | GIANT Alloy |
| łańcuch: | KMC X8 |
| kaseta: | Shimano CS-HG31 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Altus SL-M315 |
| przerzutka tylna: | Shimano Altus RD-M310 |
| suport rowerowy: | Cartridge |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | Forged Alloy |
| hamulce: | V-Brake | V-Brake Junior |
| model sztycy siodełka: | Alloy 27.2 mm |
| siodełko: | Selle Royal Vivo |
| kierownica: | GIANT Youth 25.4 |
| mostek: | Forged Alloy |
| widelec: | Alloy Rigid | QR |
| rama: | AluxX | QR |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| zalecany wzrost ciała: | 145-165cm |
| rekomendacja wiekowa: | 10 - 16 |
| rodzaj hamulca: | Hamulec szczękowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| uchwyty: | GIANT Junior |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Innova IB-3010 26x1.5" |
| Uruchamianie Hamulca: | Mechaniczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| kod produktu producenta: | 1014002210 |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Seria produktów: | Giant - Arx |
| liczba przełożeń: | 1 x 8 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4711291121331 |
| Strona producenta: | https://www.giant-bicycles.com |