Szybki i niezwykle wszechstronny – Vasco 28 to wydajny rower gravelowy, który poradzi sobie ze wszystkim. Podstawą tego jest purystyczna stalowa rama w połączeniu z konfiguracją all-road: płynnie toczące się opony (700Cx45mm) zapewniają dodatkową prędkość zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Wysokowydajna przerzutka gwarantuje łatwą zmianę biegów nawet na wyboistych drogach. A liczne opcje mocowania toreb i innych akcesoriów umożliwiają również nieograniczone wyprawy Bikepackingowe. Absolutny wszechstronny rower – idealny do wydajnej jazdy szutrowej w każdym terenie.
Geometria gravelowa modelu
Powłoka proszkowa T-Coat – każda rama jest malowana na miejscu przy użyciu wytrzymałej i wysokiej jakości powłoki proszkowej typu „
Firma Tout Terrain została założona w 2005 roku z myślą o tworzeniu idealnych rowerów, które zapewnią niezapomniane chwile. Od samego początku było jasne: wyjątkowego roweru nie da się stworzyć byle gdzie i byle jak. Tylko w wyjątkowym miejscu, jakim jest manufaktura. Dzięki wykwalifikowanym rzemieślnikom. Dzięki wieloletniemu know-how. Dzięki prawdziwej pasji. I dzięki Twojej inspiracji. Tylko wtedy stanie się on Twoim rowerem Tout Terrain.
| Nazwa produktu: | Tout Terrain VASCO 28 Select 6.2 - Rower gravelowy - 2026 - deep ocean blue matt |
| Producent: | Tout Terrain Bikes |
| Kod pozycji: | TTR747812 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| piasty: | Tout Terrain EX-F1, CL | Tout Terrain EX-R1 - 10/11/12S, CL |
| obręcze: | DT Swiss G540 |
| łańcuch: | Shimano CN-M6100 |
| kaseta: | Shimano 105 | CS-HG710-12 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano GRX | ST-RX610 |
| przerzutka tylna: | Shimano GRX | RD-RX820 |
| przerzutka przednia: | Shimano GRX | FD-RX820-F |
| suport rowerowy: | Shimano BB-RS500 | Hollowtech II | BSA 68mm |
| przełożenie zębatki: | 46-30 |
| korba: | Shimano GRX | FC-RX610-2 | 172.5mm |
| hamulce: | Shimano GRX | BR-RX400 |
| model sztycy siodełka: | Tout Terrain | 27.2mm |
| siodełko: | WTB Volt Medium |
| kierownica: | Tout Terrain Gravel | 440mm | 16° Flare |
| mostek: | Tout Terrain, 100mm | +/- 6° |
| widelec: | Tout Terrain Touring Fork IV |
| ster rowerowy: | Acros / Cane Creek 10 | EC34 / EC34 |
| rama: | Tout Terrain Vasco | Stratocrom CrMo |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-36 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Continental Terra Trail | 45-622 |
| maks. waga systemu: | 130kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 11200g |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Tout Terrain - Vasco |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4260384177194, 4260384177200, 4260384177217, 4260384177224 |
| Strona producenta: | http://www.tout-terrain.de/ |