Wydajne przenoszenie mocy, aerodynamika i ultralekka waga w zintegrowanej konstrukcji zaprojektowanej z myślą o prędkości przez cały dzień.
Dzięki najnowocześniejszej technologii piasty i szprych oraz nowemu profilowi obręczy 40 mm jest to najlżejszy system kół, jaki kiedykolwiek opracowała firma CADEX. Szprychy Super Aero z włókna węglowego są płynnie zintegrowane z cienkimi aerodynamicznymi piastami, aby zmniejszyć wagę i opór powietrza, a technologia Dynamic Balanced Lacing ustawia szprychy pod szerszym kątem, aby ustabilizować napięcie pod obciążeniem i poprawić przenoszenie mocy. Wysokie na 40 mm obręcze karbonowe pomagają utrzymać całkowitą masę zestawu kół na poziomie zaledwie 1249 gramów, a szeroka, bezhaczykowa szerokość obręczy wynosząca 22,4 mm zapewnia lepsze wsparcie ścianki bocznej opony i lepszą kontrolę.
Ultralekkie, wytrzymałe szprychy CADEX Aero Carbon minimalizują ugięcie boczne, zapewniając bardziej efektywne przyspieszenie i zdolność pokonywania wzniesień. Specjalnie zaprojektowany kształt Aeroform zapewnia najlepsze w swojej klasie właściwości aerodynamiczne i doskonałą stabilność przy zmiennym wietrze.
Wytrzymałe, ultra twarde łożyska ceramiczne CADEX działają 1,5 razy płynniej niż stalowe łożyska kulkowe, poprawiając ogólną wydajność koła.
Zoptymalizowany przepływ powietrza od opony do obręczy poprawia aerodynamikę i stabilność obręczy dzięki ciągłemu przebiegowi włókna węglowego w porównaniu z obręczą hakową.
Precyzyjne wzmocnienie CADEX umieszcza wytrzymałe włókna węglowe tylko tam, gdzie są potrzebne, tworząc mocną, sztywną strukturę przy minimalnej wadze.
Dynamic Balanced Lacing zapewnia prawidłowe napięcie szprych pod obciążeniem dynamicznym, w przeciwieństwie do prawidłowego napięcia statycznego szprych, co poprawia sztywność i przenoszenie mocy.
Zaawansowana technologia formowania włókna węglowego umożliwia precyzyjną obróbkę powierzchni obręczy bezpośrednio w formie, eliminując konieczność dodatkowej obróbki włókna węglowego lub nakładania naklejek.
Jednoczęściowa konstrukcja piasty i szprych Aero, w której szprychy CADEX Super Aero z włókna węglowego są płynnie połączone bezpośrednio z kołnierzem piasty Aero, tworząc jednoczęściową konstrukcję z piastą. Ta zintegrowana konfiguracja ukrywa nyple w obręczy, zapewniając jednocześnie niezależną regulację napięcia.
Precyzyjnie wykonana piasta zmniejsza straty aerodynamiczne i praktycznie eliminuje obciążenie łożysk, ponieważ ultra gładkie, ceramiczne łożyska CADEX o niskim oporze toczenia dodatkowo zmniejszają straty mocy.
zakres dostawy:
| Nazwa produktu: | CADEX MAX 40 Tubeless Disc Koło przednie – 28" | Włókno węglowe | Hookless | Centerlock - 12x100mm |
| Producent: | CADEX |
| Kod pozycji: | CDX756774 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | CADEX R3 Centerlock |
| szprychy: | CADEX Carbon |
| obręcze: | CADEX Carbon |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| Wersja koła: | Przednie koło, Przednie koło < 600 g, System kół |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy, Bęzdętkowe UST |
| dopasowane wymiary opon: | 25-32mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 22-622 |
| szerokość obręczy: | 28mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 22.4mm |
| wysokość profilu obręczy: | 40mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 569g |
| kod produktu producenta: | 350000370 |
| Liczba otworów na szprychy: | 16 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4713250056210 |
| Strona producenta: | https://www.cadex-cycling.com/global |