Koło CADEX AR 35 Disc zostało zaprojektowane z myślą o trudnych drogach, szutrowych trasach i drogach szutrowych. Jest ultralekkie, co zapewnia niezrównaną przyspieszenie. Obręcz ma duży rozmiar szerokości wewnętrznej i konstrukcję bezhaczykową, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i doskonałe prowadzenie. Innowacyjny wolnobieg piasty o 60 zębach zapewnia natychmiastową reakcję. Ultralekkie łożyska ceramiczne CADEX pozwalają maksymalnie wykorzystać energię od początku do końca.
Zoptymalizowany przepływ powietrza od opony do obręczy poprawia aerodynamikę i stabilność obręczy dzięki ciągłemu przebiegowi włókna węglowego w porównaniu z obręczą z hakami.
Unikalne szprychy karbonowe o specjalnej konstrukcji aerodynamicznej zapewniają doskonałe właściwości aerodynamiczne, wysoką stabilność przy bocznym wietrze i wyjątkowo niską wagę.
Dynamic Balanced Lacing gwarantuje, że szprychy mają prawidłowe napięcie pod obciążeniem dynamicznym, w przeciwieństwie do prawidłowego napięcia statycznego szprych, co poprawia sztywność i przenoszenie mocy.
Anodowane elementy wewnętrzne piasty zwiększają trwałość, a nowo zaprojektowana osłona przeciwpyłowa zapewnia maksymalną żywotność. System wolnego koła R-Drive oferuje 60-punktowy mechanizm zapadkowy i zoptymalizowaną konstrukcję sprężyny. Rezultatem jest natychmiastowe, wydajne przenoszenie mocy i bezkompromisowa niezawodność.
Wysokowytrzymałe włókna węglowe i żywice odporne na wysoką temperaturę w odpowiednich miejscach obręczy zapewniają wysoką sztywność przy jednoczesnym wysokim komforcie jazdy i stabilności bez dodatkowego obciążenia.
| Nazwa produktu: | CADEX AR35 Disc Gravel Tubeless Koło tylne – 28" | Włókno węglowe | Hookless | Centerlock - 12x142mm - SRAM XDR |
| Producent: | CADEX |
| Kod pozycji: | CDX756780 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| piasty: | CADEX R2-C60 |
| szprychy: | CADEX Carbon |
| obręcze: | Carbon Hookless Clincher |
| układ zmiany biegów: | 12, 13 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Tylne koło, Koło tylne 700-900 g, System kół |
| Korpus wolnobiegu: | XDR (SRAM 12/13 biegów Szosa) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy, Bęzdętkowe UST |
| dopasowane wymiary opon: | 28-45mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 25-622 |
| szerokość obręczy: | 31mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 25mm |
| wysokość profilu obręczy: | 35mm |
| nyple: | Aluminum |
| układ wolnobiegu: | R-Drive DLC 60T |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 736g |
| kod produktu producenta: | 350000391 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| GTIN: | 4713250063195 |
| Strona producenta: | https://www.cadex-cycling.com/global |