CADEX Race GC to lekka, wysokowydajna opona bezdętkowa, która w równym stopniu łączy prędkość, przyczepność na zakrętach i trwałość. Nowa osnowa 240 TPI Supple Race zapewnia zmniejszone opory toczenia, a sprawdzona mieszanka CADEX RR-S i mikro bieżnik zapewniają niezawodną przyczepność w różnych warunkach drogowych.
| Nazwa produktu: | CADEX Race GC Opona składana - Tubeless | Race Shield - 30-622 | czarny |
| Producent: | CADEX |
| Kod pozycji: | CDX756783 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 6.6bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| gęstość osnowy: | 240TPI/EPI |
| szerokość opony: | 30 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Race Shield |
| mieszanka opon: | RR-S Silica |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 299g |
| kod produktu producenta: | 340000321 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4713250069753 |
| Strona producenta: | https://www.cadex-cycling.com/global |