Seria Refugio obejmuje klasyczne plecaki dzienne marki Patagonia, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie wytrzymują wieloletnie podróże. Plecak Refugio Daypack 32L posiada pojemną komorę główną oraz liczne torby i przegródki wewnętrzne, pozwalające pomieścić mnóstwo sprzętu – być może nawet wystarczająco dużo na krótką weekendową wycieczkę. Ponadto oferuje wszystkie ważne cechy, takie jak materiały pochodzące z recyklingu z trwałą hydrofobową impregnacją DWR bez użycia PFAS, przegrodę na laptopa, a także uchwyt na system nawadniający i torby na butelki z wodą.
| Nazwa produktu: | Patagonia Refugio Plecak dzienny 32 l - Blue Sage |
| Producent: | Patagonia |
| Kod pozycji: | PAT756901 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 300/280/530mm |
| Objętość: | 32l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| długość tylnej części: | 48cm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 856g |
| Zrównoważony rozwój: | Fairtrade |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Notebook / Tablet, Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 198077730163 |