Model Scott Addict łączy w sobie zwinność i szybkość roweru szosowego klasy premium z geometrią zapewniającą komfort nawet podczas długich przejażdżek. Dzięki temu jest to idealny rower szosowy dla rowerzystów, którzy cenią sobie osiągi, nie rezygnując przy tym z bardziej relaksującej pozycji podczas jazdy.
Lekka rama z włókna węglowego HMF zachwyca aerodynamiką, responsywnością i o 25% większą elastycznością pionową w porównaniu z modelami wyścigowymi. Skutecznie redukuje to drgania drogowe i sprawia, że dłuższe przejażdżki są znacznie bardziej komfortowe. Dzięki wyższemu stackowi i krótszemu reachowi pozycja jazdy jest bardziej zrelaksowana niż na rowerach wyścigowych, co sprawia, że Addict jest szczególnie przystępny.
Prześwit na opony do 38 mm zapewnia wszechstronność — od klasycznego kolarstwa szosowego po wycieczki w zróżnicowanym terenie. Pozwala to na stosowanie opon o dużej objętości, zapewniających dodatkową amortyzację i komfort.
Wyposażony w 12-rzędową grupę osprzętu Shimano 105 Di2 2x12, rower oferuje precyzję elektronicznej zmiany biegów i wysoką niezawodność w atrakcyjnej cenie. Całość uzupełniają koła Syncros RP2.0 z oponami Schwalbe ONE, które zapewniają prędkość, stabilność i bezpieczeństwo.
| Nazwa produktu: | SCOTT ADDICT 40 - Rower szosowy z włókna węglowego - 2026 - carbon black |
| Producent: | SCOTT Bikes |
| Kod pozycji: | SCB757757 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Endurance |
| piasty: | Syncros |
| obręcze: | AL | 24-622 | Tubeless Ready |
| łańcuch: | Shimano CN-M6100 |
| kaseta: | Shimano CS-R7100 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano 105 Di2 ST-R7170 |
| przerzutka tylna: | Shimano 105 Di2 RD-R7150 |
| przerzutka przednia: | Shimano 105 Di2 FD-R7150 |
| suport rowerowy: | Shimano BB-RS500-PB |
| przełożenie zębatki: | 50-34 |
| korba: | Shimano 105 FC-R7100 |
| hamulce: | Shimano BR-R7170 | 160/160mm |
| koła: | Syncros RP 2.0 |
| model sztycy siodełka: | Syncros SP-R101-CF |
| siodełko: | Syncros Tofino V 2.0 |
| owijka na kierownicę: | Syncros RC |
| kierownica: | Syncros HB-R100-AL |
| mostek: | Syncros ST-R310-AL |
| widelec: | Addict HMF Carbon |
| ster rowerowy: | Acros AIF-1317 |
| rama: | Addict HMF Carbon | Ride Geo |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Schwalbe ONE | 34-622 |
| maks. waga systemu: | 120kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 8700g |
| kod produktu producenta: | 425357 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | SCOTT - Addict |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 7616185377887, 7616185377894, 7616185377900, 7616185377917, 7616185377924 |