Nowy model RXF38 m.3 to najsilniejszy jak dotąd widelec do jazdy trailowej i enduro firmy
Nowe podwozie z rurkami o średnicy 38 mm zostało specjalnie zoptymalizowane pod kątem wysokiej sztywności i mniejszego tarcia. Specjalna obróbka powierzchni rur znacznie poprawia reakcję zawieszenia i minimalizuje zużycie – nawet przy największym obciążeniu. Dzięki pływającemu łożysku osi zmniejszono siły skręcające i zwiększono sztywność boczną. Amortyzacja opiera się na sprawdzonym kartuszu TTX18 z 16 kliknięciami w zakresie niskiej kompresji, 3 kliknięciami w zakresie wysokiej kompresji i 16 kliknięciami w zakresie reboundu.
RXF38 m.3 jest dopuszczony do użytku w rowerach eMTB, oparty na sprawdzonym w wyścigach ustawieniu
Zakres dostawy: widelec RXF38 m.3 Coil, oś przelotowa 15x110 mm, pazur gwintowany
| Nazwa produktu: | ÖHLINS RXF38 m.3 Coil 29" Widelec Amortyzowany | TTX18 | Tapered | 15x110mm Boost - 170 mm | Offset 44 mm |
| Producent: | ÖHLINS |
| Kod pozycji: | OHL758325 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| skok widelca: | 170 mm |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna śrubowa |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Wstępne naprężenie sprężyny, Kompresja przy wysokiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości |
| długość widełek (od osi do korony): | 583mm |
| średnica golenia: | 38mm |
| zawieszenie: | Coil |
| amortyzacja: | TTX18 |
| offset widelca: | 44mm |
| maksymalna szerokość opony: | 66mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 230mm |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 2320g |
| kod produktu producenta: | FGMTB-3817-2520 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 160mm Air |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 840153644382 |
| Strona producenta: | https://www.ohlins.eu/de/ |