Öhlins TTX1Air m.2 to lżejsza i bardziej kompaktowa wersja TTX2Air m.2 z pojedynczym zbiornikiem, zaprojektowana specjalnie do rowerów trailowych i elektrycznych MTB z liniowym tylnym trójkątem. Zapewnia wrażenia z jazdy bardzo zbliżone do tych, jakie daje amortyzator ze sprężyną stalową, a jednocześnie oferuje zalety regulacji sprężyny pneumatycznej. Rezultatem jest wysoki poziom komfortu, lepszy kontakt z podłożem i zauważalnie większa trakcja. Jest to możliwe dzięki całkowicie przeprojektowanemu wnętrzu z nowymi uszczelkami i zmniejszonym tarciem.
Zoptymalizowany tryb wspinaczki zapewnia ukierunkowane wsparcie podczas podjazdów i intensywnych przyspieszeń, nie wpływając negatywnie na właściwości amortyzacyjne w terenie. Amortyzator jest kompatybilny z popularnymi systemami zdalnego sterowania, które można obsługiwać bezpośrednio z kierownicy.
Konfiguracja jest również wyjątkowo przyjazna dla użytkownika: objętość powietrza i skok można szybko regulować bez użycia narzędzi. Nowo zaprojektowane pokrętła regulacyjne umożliwiają intuicyjną precyzyjną regulację, a przeprojektowane oczko końcowe poprawia kompatybilność z różnymi ramami. Nowoczesny design dopełnia wygląd.
TTX1Air m.2 oznacza najwyższą wydajność, łatwą obsługę i szeroki zakres indywidualnych możliwości regulacji – idealny dla ambitnych rowerzystów szlakowych i zorientowanych na osiągi użytkowników e-MTB.
Amortyzator jest fabrycznie dostarczany z maksymalną długością skoku i można go dostosować do krótszych długości skoku za pomocą dołączonego zestawu przekładek.
Uwaga:
Dostępne są zestawy montażowe do amortyzatorów uniwersalnych. Zawierają one tuleje redukcyjne, podkładki z tworzywa sztucznego lub aluminium oraz uszczelki do montażu amortyzatora w różnych rowerach górskich MTB. Zestawy montażowe nie są zawarte w zakresie dostawy i w razie potrzeby należy je zamówić osobno.
| Nazwa produktu: | ÖHLINS TTX1 Air m.2 Amortyzator - 210x55 mm |
| Producent: | ÖHLINS |
| Kod pozycji: | OHL758335 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, All-Mountain, Szlak |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy wysokiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości |
| długość dopasowania amortyzatora: | 210 mm (system metryczny) |
| dolne mocowanie amortyzatora: | Tuleja |
| górne mocowanie amortyzatora: | Tuleja |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 390g |
| kod produktu producenta: | MTBM2552 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 190x45 mm |
| GTIN: | 840153644429 |
| Strona producenta: | https://www.ohlins.eu/de/ |