Płynny wosk do łańcucha, biodegradowalny zgodnie z testem OECD 301 B.
Wyjątkowe właściwości smarne wynikają z dodatków, takich jak disulfid wolframu (WS 2). Disulfid wolframu ma niesamowicie niski współczynnik tarcia wynoszący 0,03 – lepszy niż molibden, PTFE, a nawet mokry lód na mokrym lodzie! Zwiększa przenoszenie siły i zmniejsza zużycie. Bardzo niskie tarcie – działa w szerokim zakresie temperatur od -270 °C do +650 °C.
Jak to działa: Dobrze wstrząśnij woskiem r.s.p. Power Chain Wax i nałóż go bezpośrednio na oczyszczony łańcuch.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Liquid Power Bio Chain Wax X29 Wosk do łańcucha - 50 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758911 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Wosk |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 50ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 62g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120076110630 |