Red Oil to olej łańcuchowy o wyjątkowej zdolności do wnikania, zawierający PTFE, który szczególnie dobrze sprawdza się w suchych warunkach pogodowych. Wyjątkowe właściwości smarne Red Oil zapewniają płynne działanie łańcucha i zmiany biegów. Dodatki zapobiegające osadzaniu się brudu utrzymują łańcuch w czystości i zapewniają jego płynną pracę.
Jak to zrobić: nałóż Red Oil bezpośrednio na oczyszczony łańcuch i system zmiany biegów. Teraz obróć korbę 2-3 razy i gotowe.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Red Oil Olej łańcuchowy - 250 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758912 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Olej |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 250ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 250g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050150461 |