Wyjątkowe właściwości smarne Black Oil zapewniają płynną pracę łańcucha i zmiany biegów. Specjalne dodatki sprawiają, że olej dobrze przylega do łańcucha nawet w mokrych warunkach.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Black Oil Olej łańcuchowy - 250 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758913 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Olej |
| Obszar roboczy: | Łańcuch |
| treść: | 250ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 250g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050150430 |