Slick Kick zapewnia szybkość i płynność działania widelca i amortyzatora na trasach o najwyższych wymaganiach dotyczących wydajności. Smar został opracowany we współpracy z innowacyjnymi producentami zawieszeń oraz teamem r. s. p. 4 Cross Team.
Jak to zrobić: podczas serwisowania amortyzatora i widelca nałóż obficie Slick Kick na wszystkie ruchome części i uszczelki. Slick Kick zapewnia najwyższą wydajność Twojego roweru.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Slick Kick smar specjalny - 8 g |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758914 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Smar |
| Obszar roboczy: | Widelec / Amortyzator |
| treść: | 8g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 8g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050156067 |