Go Flow to smar płynny przeznaczony do smarowania wolnobiegów. Został opracowany specjalnie do smarowania zapadek w wolnobiegach. Go Flow charakteryzuje się wysoką przyczepnością i jest wyjątkowo odporny na ciśnienie.
Powoduje poważne podrażnienie oczu.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Go Flow Tłuszcz płynny - 50 g |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758916 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Smar |
| Obszar roboczy: | Piasta / Kaseta |
| treść: | 50g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 62g |
| GTIN: | 9120050151086 |