Air Fluid to specjalny płyn smarujący przeznaczony do smarowania powierzchni ślizgowych i łożysk w widelcach amortyzowanych i amortyzatorach. Air Fluid zmniejsza tarcie, ogranicza szarpnięcia podczas ślizgania się i chroni przed zużyciem. Dzięki zawartości dodatków Air Fluid jest wyjątkowo odporny na starzenie, zapewnia wysoką ochronę przed rdzą, mało się pieni oraz charakteryzuje się dobrymi właściwościami w zakresie lepkości i temperatury.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Air Fluid Smar przeciwcierny - 8 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758917 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary |
| Obszar roboczy: | Widelec / Amortyzator |
| treść: | 8ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 8g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050156074 |