No Stick Slip to dodatek zmniejszający tarcie. Dodaje się go do oleju do widelców w ilości 3–5% i w znacznym stopniu zapobiega zjawisku szarpania (stick-slip). No Stick Slip tworzy stabilną i dobrze przylegającą warstwę smarną, nawet pod wysokim ciśnieniem. Dobrze współdziała z elementami z tworzyw sztucznych i elastomerów. No Stick Slip szczególnie łatwo miesza się z r. s. p. Damp Champ.
| Nazwa produktu: | r.s.p. No Stick Slip Dodatek zmniejszający tarcie - 8 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758918 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary |
| Obszar roboczy: | Widelec / Amortyzator |
| treść: | 8ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 8g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050156050 |