Air Fluid RS Dynamic Light to specjalny płyn smarujący przeznaczony do smarowania powierzchni ślizgowych, tulei i uszczelek w wybranych amortyzowanych widelcach Rock Shox™ (np. modele Pike/Revelation/Lyrik...) oraz sztycach regulowanych.
Air Fluid RS Dynamic Light zmniejsza tarcie, ogranicza cofanie się i chroni przed zużyciem. Dzięki dodanym dodatkom Air Fluid RS Dynamic Light jest wyjątkowo odporny na starzenie, zapewnia wysoką ochronę przed rdzą, mało się pieni i charakteryzuje się dobrymi właściwościami w zakresie lepkości i temperatury.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Air Fluid RS Dynamic Light Smar przeciwcierny - 250 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758919 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary, Olej |
| Obszar roboczy: | Widelec / Amortyzator, Sztyca / Rura podsiodłowa |
| treść: | 250ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 250g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120076116090 |