Air Fluid RS Dynamic Heavy to specjalny płyn smarujący przeznaczony do smarowania powierzchni ślizgowych, tulei i uszczelek w wybranych widelcach amortyzowanych Rock Shox™ (np. modele Rudy /SID /SID SL).
Air Fluid RS Dynamic Heavy zmniejsza tarcie, ogranicza szarpanie i chroni przed zużyciem. Dzięki dodatkom Air Fluid RS Dynamic Heavy jest wyjątkowo odporny na starzenie, zapewnia wysoką ochronę przed rdzą, mało się pieni i charakteryzuje się dobrymi właściwościami w zakresie lepkości i temperatury.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Air Fluid RS Dynamic Heavy Smar przeciwcierny - 250 ml |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758920 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Specjalne smary, Olej |
| Obszar roboczy: | Widelec / Amortyzator |
| treść: | 250ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 250g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050156111 |